Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
Prezes Klubu:
Krystyna Dżuła
693 040 509
krystynamaria@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608 550 190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Centrum Rekreacyjno-Kulturowe w Kielnarowej
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 3 6 30:8
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 3 6 30:10
3. LKS Turze Pole 4 6 36:22
4. PUKS Arka Łętownia 4 5 32:27
5. UKS Kępa Dębica 3 4 25:17
6. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4 4 29:33
7. ATS Bingo Ropczyce 2 3 19:17
8. LKS Strażak Bratkówka 2 2 14:16
9. LKS Brzostowianka Brzostek 3 2 23:27
10. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 2 2 11:15
11. TG Sokół Dynów 4 2 24:36
12. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3 0 18:30
13. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 2 0 4:20
14. SKT I LO Wiki Sanok 3 0 13:30

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4816 Damian Wojdyła Polska 08.12.1991 13 0 39:0
4811 Filip Kociuba Polska 26.09.1998 7 4 21:12
4812 Gracjan Nowak Polska 14.02.1980 2 11 6:33
4815 Dawid Ślączka Polska 02.10.1991 0 3 0:9
10166 Karol Barański Polska 12.01.1999 0 3 0:9
4810 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 4 0:12
4813 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 0 3 0:9
4809 Grzegorz Cukierda Polska 16.02.1990 0 0 0:0
4814 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 0 0:0
4817 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 16:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 10:00

2
TG Sokół Dynów UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 10:00

5
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 10:00

7
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 10:00

9
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:30

10
SKT I LO Wiki Sanok TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 10:00

11
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 10:00

13
TG Sokół Dynów UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły