Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
Prezes Klubu:
Krystyna Dżuła
693 040 509
krystynamaria@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608 550 190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Centrum Rekreacyjno-Kulturowe w Kielnarowej
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 17 16 136:133
4. SKT I LO Wiki Sanok 17 11 120:150
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4816 Damian Wojdyła Polska 08.12.1991 53 0 159:0
4811 Filip Kociuba Polska 26.09.1998 36 15 108:45
4809 Grzegorz Cukierda Polska 16.02.1990 19 25 57:75
4812 Gracjan Nowak Polska 14.02.1980 8 40 24:120
4813 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 3 8 9:24
4815 Dawid Ślączka Polska 02.10.1991 1 6 3:18
4817 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 1 2 3:6
10166 Karol Barański Polska 12.01.1999 0 14 0:42
4810 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 4 0:12
4814 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 16:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 10:00

2
TG Sokół Dynów UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 10:00

5
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów 10:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 10:00

7
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 7:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 17:00

9
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:10 Szczegóły
2021-01-30
g. 13:00

10
SKT I LO Wiki Sanok TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-02-06
g. 19:30

11
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-02-07
g. 10:00

12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Strażak Bratkówka TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2021-04-25
g. 16:00

16
TG Sokół Dynów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2021-04-25
g. 10:00

17
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-05-09
g. 16:00

18
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 8:10 Szczegóły
2021-06-27
g. 11:00

19
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok 10:1 Szczegóły