Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika III Rzeszów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 3 6 30:8
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 3 6 30:10
3. LKS Turze Pole 4 6 36:22
4. PUKS Arka Łętownia 4 5 32:27
5. UKS Kępa Dębica 3 4 25:17
6. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4 4 29:33
7. ATS Bingo Ropczyce 2 3 19:17
8. LKS Strażak Bratkówka 2 2 14:16
9. LKS Brzostowianka Brzostek 3 2 23:27
10. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 2 2 11:15
11. TG Sokół Dynów 4 2 24:36
12. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3 0 18:30
13. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 2 0 4:20
14. SKT I LO Wiki Sanok 3 0 13:30

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4388 Krystian Kołodziej Polska 29.07.2004 9 0 27:0
4377 Bartosz Frączek Polska 02.02.2005 6 1 18:3
4375 Maciej Domin Polska 02.07.2005 5 3 15:9
4391 Miłosz Misiuda Polska 26.09.2003 4 3 12:9
4378 Mikołaj Gerke Polska 18.05.2005 0 0 0:0
4357 Rafał Jamrogiewicz Polska 21.10.1993 0 0 0:0
4365 Karol Paśko Polska 22.12.1985 0 0 0:0
4400 Piotr Żabiński Polska 28.03.2005 0 0 0:0
4372 Kacper Adamus Polska 18.04.2005 0 0 0:0
4384 Karol Hubka Polska 29.12.2006 0 0 0:0
4397 Yimu Wang Chiny 13.02.2003 0 0 0:0
4379 Marcin Golda Polska 20.02.2006 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-14
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów PUKS Arka Łętownia 10:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika III Rzeszów SKT I LO Wiki Sanok 10:1 Szczegóły
2020-12-18
g. 17:00

3
LKS Strażak Bratkówka KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KU AZS Politechnika III Rzeszów KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Olimp Łęki Dukielskie KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika III Rzeszów ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 10:00

9
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły