Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak IV Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 14 26 1.857
2. LKS Błyskawica Leśniówka 13 24 1.846
3. GMKS Strzelec II Frysztak 13 20 1.539
4. UKS Cebulka Warzyce 14 20 1.429
5. LKS Strażak IV Bratkówka 15 14 0.933
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 12 0.750
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 13 4 0.308
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 14 4 0.286
9. PKS Bartek II Dębowiec 14 2 0.143

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2828 Michele Englot Polska 26.07.2002 35 16 105:48
2809 Jan Englot Polska 30.09.1974 29 21 87:63
2821 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 21 20 63:60
2827 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 10 37 30:111
2808 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 3 1 9:3
2830 Mateusz Patla Polska 04.10.2005 1 2 3:6
2823 Joanna Boczar Polska 27.12.2006 0 3 0:9
2824 Piotr Werpulewski Polska 01.08.2007 0 0 0:0
2822 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 0 0 0:0
2816 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0
2826 Tomasz Bieryło Polska 29.04.2006 0 0 0:0
2817 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 0 0 0:0
2818 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 0 0 0:0
2819 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak IV Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

5
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00

10
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 8:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 5:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-03-05
g. 17:00

15
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak IV Bratkówka 7:10 Szczegóły
2020-03-10
g. 18:30

16
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka 4:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

18
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 4:10 Szczegóły