Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak IV Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9 18 90:32
2. LKS Błyskawica Leśniówka 9 16 87:29
3. UKS Cebulka Warzyce 10 16 90:55
4. GMKS Strzelec II Frysztak 10 14 79:65
5. LKS Strażak III Bratkówka 11 8 76:82
6. LKS Strażak IV Bratkówka 10 8 74:80
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 4 52:89
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 4 40:90
9. PKS Bartek II Dębowiec 9 0 24:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2828 Michele Englot Polska 26.07.2002 23 12 69:36
2809 Jan Englot Polska 30.09.1974 20 13 60:39
2821 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 11 14 33:42
2827 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 6 25 18:75
2808 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 3 1 9:3
2830 Mateusz Patla Polska 04.10.2005 1 2 3:6
2823 Joanna Boczar Polska 27.12.2006 0 3 0:9
2824 Piotr Werpulewski Polska 01.08.2007 0 0 0:0
2822 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 0 0 0:0
2816 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0
2826 Tomasz Bieryło Polska 29.04.2006 0 0 0:0
2817 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 0 0 0:0
2818 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 0 0 0:0
2819 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak IV Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

5
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00

10
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 8:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

15
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

18
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 4:10 Szczegóły