Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Guzek
608 586 314
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 14 26 1.857
2. LKS Błyskawica Leśniówka 13 24 1.846
3. GMKS Strzelec II Frysztak 13 20 1.539
4. UKS Cebulka Warzyce 14 20 1.429
5. LKS Strażak IV Bratkówka 15 14 0.933
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 12 0.750
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 13 4 0.308
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 14 4 0.286
9. PKS Bartek II Dębowiec 14 2 0.143

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2829 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 39 10 117:30
2833 Bartłomiej Wieszczek Polska 23.07.2003 18 26 54:78
2812 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 17 26 51:78
2810 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 8 28 24:84
2831 Paweł Patla Polska 26.04.2007 2 11 6:33
2811 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 0 0 0:0
2814 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 0 0 0:0
2820 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 0 0 0:0
2832 Jakub Szkaradek Polska 26.05.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2019-12-27
g. 17:00

7
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 8:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2020-03-11
g. 17:30

16
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

18
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 4:10 Szczegóły