Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Longawy 63, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9 18 90:32
2. LKS Błyskawica Leśniówka 9 16 87:29
3. UKS Cebulka Warzyce 10 16 90:55
4. GMKS Strzelec II Frysztak 10 14 79:65
5. LKS Strażak III Bratkówka 11 8 76:82
6. LKS Strażak IV Bratkówka 10 8 74:80
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 4 52:89
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 4 40:90
9. PKS Bartek II Dębowiec 9 0 24:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4953 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 10 11 30:33
6827 Kornel Pollhaus Polska 13.12.2003 8 4 24:12
4951 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 7 13 21:39
4955 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 6 17 18:51
4954 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 5 7 15:21
4964 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 4 14 12:42
4960 Mateusz Lajdanowicz Polska 19.08.2006 0 3 0:9
4948 Henryk Furmankiewicz Polska 07.07.1966 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2019-11-17
g. 12:00

3
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

11
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

18
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły