Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Błyskawica Leśniówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Leśniówka 20
Telefon:
667 732 025
E-mail:
kkorzonek00@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Leśniówka 112
Prezes Klubu:
Bogusław Krzywda

Osoba odpowiedzialna:
Kamil Korzeniowski
667 732 025
kkorzonek00@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfun
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9 18 90:32
2. LKS Błyskawica Leśniówka 9 16 87:29
3. UKS Cebulka Warzyce 10 16 90:55
4. GMKS Strzelec II Frysztak 10 14 79:65
5. LKS Strażak III Bratkówka 11 8 76:82
6. LKS Strażak IV Bratkówka 10 8 74:80
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 4 52:89
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 4 40:90
9. PKS Bartek II Dębowiec 9 0 24:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6595 Michał Harsze Polska 28.03.1991 24 0 72:0
6594 Dawid Korzeniowski Polska 29.05.1994 19 2 57:6
8975 Mariusz Rudziński Polska 22.10.1990 12 9 36:27
6596 Piotr Rudziński Polska 19.01.1997 11 8 33:24
6593 Kamil Korzeniowski Polska 30.01.1992 5 3 15:9
10724 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 3 0 9:0
6597 Marcin Krzywda Polska 03.04.2000 1 1 3:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-06
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2020-02-16
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

15
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-04-18
g. 11:00

17
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 0:0 Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

18
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły