Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek II Dębowiec
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-222 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
38-222 Dębowiec 500
Prezes Klubu:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+*** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9 18 90:32
2. LKS Błyskawica Leśniówka 9 16 87:29
3. UKS Cebulka Warzyce 10 16 90:55
4. GMKS Strzelec II Frysztak 10 14 79:65
5. LKS Strażak III Bratkówka 11 8 76:82
6. LKS Strażak IV Bratkówka 10 8 74:80
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 4 52:89
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 4 40:90
9. PKS Bartek II Dębowiec 9 0 24:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2293 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 10 2 30:6
2287 Jakub Gliwa Polska 24.05.2005 5 19 15:57
2286 Sebastian Dybaś Polska 10.06.2005 3 12 9:36
2290 Kamila Juszczyk-Dziadosz Polska 12.07.1995 2 4 6:12
2288 Paweł Stachacz Polska 22.06.2008 1 19 3:57
2289 Szymon Koczoń Polska 18.04.2005 1 18 3:54

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-06
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2019-11-17
g. 12:00

3
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2019-12-27
g. 17:00

7
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2020-02-16
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
UKS Olimp II Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2020-02-22
g. 11:00

14
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

17
PKS Bartek II Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły