Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Łęki Dukielskie 64, 38-450 Dukla
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich 74
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Ryczak
512 089 519
pietror@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9 18 90:32
2. LKS Błyskawica Leśniówka 9 16 87:29
3. UKS Cebulka Warzyce 10 16 90:55
4. GMKS Strzelec II Frysztak 10 14 79:65
5. LKS Strażak III Bratkówka 11 8 76:82
6. LKS Strażak IV Bratkówka 10 8 74:80
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 4 52:89
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 4 40:90
9. PKS Bartek II Dębowiec 9 0 24:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8974 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 28 1 84:3
2657 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 15 7 45:21
2661 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 13 11 39:33
2655 Marcin Kołacz Polska 19.05.1991 12 4 36:12
2663 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 4 4 12:12
2662 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 3 2 9:6
8973 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 0 0 0:0
2660 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 0 0 0:0
2665 Milena Szarek Polska 09.02.2009 0 0 0:0
2664 Lena Gac Polska 20.01.2010 0 0 0:0
2654 Bogusław Jastrzębski Polska 02.09.1970 0 0 0:0
2658 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 10:3 Szczegóły
2019-12-14
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
UKS Olimp II Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

18
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły