Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym, ul. Szkolna 34
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 18 90:11
2. LKS II Turze Pole 9 16 81:23
3. STK I LO Wiki II Sanok 9 14 80:41
4. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9 14 77:50
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9 10 59:65
6. KS Nagórzany 9 8 63:69
7. UKS Iskra II Iskrzynia 9 6 60:74
8. PKS Iskra Blizne 9 6 49:72
9. KTS Wola Komborska 9 6 44:75
10. KTS II Brzozów 9 2 30:84
11. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10 0 31:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3537 Paweł Goleń Polska 03.12.2009 7 21 21:63
3533 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 7 2 21:6
3535 Sebastian Tomoń Polska 27.03.2007 6 19 18:57
3536 Nataniel Prajsnar Polska 29.05.2008 5 22 15:66
3541 Maciej Jurczak Polska 20.02.2008 2 16 6:48
3540 Wojciech Michna Polska 16.02.2006 0 1 0:3
3539 Patryk Śnieżek Polska 02.07.2008 0 2 0:6
3538 Szymon Nowak Polska 02.07.2008 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-25
g. 18:00

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-10-05
g. 10:00

2
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2019-10-09
g. 17:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 2:10 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2019-10-29
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 5:10 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:00

6
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2019-12-06
g. 20:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok 2:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LKS II Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:30

9
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 4:10 Szczegóły
2020-01-03
g. 17:00

10
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły