Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS II Brzozów
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Okulickiego 1, 36-200 Brzozów
Telefon:
608 448 311
E-mail:
T.Haduch@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:
Tomasz Haduch
608 448 311
T.Haduch@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
boguslaw.surmacz@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Bliznem 439
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9857 Paweł Motyka Polska 07.03.1988 19 13 57:39
6143 Stanisław Siwak Polska 08.02.1954 5 13 15:39
6141 Michał Haduch Polska 22.01.2001 3 12 9:36
6142 Tomasz Haduch Polska 18.02.1968 2 7 6:21
6144 Kacper Szuba Polska 06.09.2006 1 4 3:12
2653 Mateusz Capik Polska 19.09.2002 1 19 3:57
2650 Kamil Sieńczak Polska 24.11.1991 0 0 0:0
6145 Andrzej Data Polska 21.08.2006 0 6 0:18
2652 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 0 0 0:0
2648 Krzysztof Leń Polska 05.12.1995 0 0 0:0
6146 Kacper Bodzioch Polska 04.06.2005 0 16 0:48
6147 Anna Sum Polska 27.08.2007 0 4 0:12
2649 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 0 0 0:0
2651 Grzegorz Sum Polska 07.07.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS II Brzozów KS Nagórzany 2:10 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
PKS Iskra Blizne KTS II Brzozów 10:3 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2019-10-25
g. 17:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
STK I LO Wiki II Sanok KTS II Brzozów 10:3 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS II Brzozów KTS Wola Komborska 5:10 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:30

9
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 4:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 0:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS II Brzozów PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KTS Wola Komborska KTS II Brzozów -:- Szczegóły