Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gamil.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Golcowej 456
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Stankiewicz
737 168 373
mirek2_79@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Domaradzu 349
Rodzaj stołów:
Tajfun Plus Polsport
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1982 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 19 20 57:60
1990 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 18 16 54:48
1983 Robert Adam Polska 23.07.1978 17 17 51:51
1985 Marek Dudek Polska 14.03.1974 12 9 36:27
1984 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 11 10 33:30
10260 Dariusz Dudek Polska 30.05.1969 2 0 6:0
6758 Jakub Wolanin Polska 02.01.2005 0 0 0:0
6759 Daria Stankiewicz Polska 06.09.2010 0 0 0:0
10261 Zbigniew Jarema Polska 16.03.1977 0 0 0:0
6755 Miłosz Gierlach Polska 19.08.2006 0 1 0:3
6756 Jakub Duplaga Polska 03.04.2009 0 1 0:3
6754 Igor Gierlach Polska 02.05.2009 0 1 0:3
6757 Martyna Herbud Polska 10.06.2008 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-23
g. 18:00

1
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz PKS Iskra Blizne 10:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz STK I LO Wiki II Sanok 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:30

7
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 1:10 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2020-01-03
g. 17:00

10
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 0:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
STK I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2020-03-07
g. 16:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KS Nagórzany -:- Szczegóły