Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5143 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 21 3 63:9
5136 Bartosz Gołda Polska 27.04.1998 16 20 48:60
5138 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 15 15 45:45
5135 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 11 15 33:45
5141 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 4 12 12:36
5140 Marek Silarski Polska 03.02.1974 2 5 6:15
5133 Piotr Błażejowski Polska 06.01.1956 1 10 3:30
5134 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 0 7 0:21
5142 Jacek Wierzbicki Polska 21.03.1992 0 5 0:15
5137 Waldemar Kozimor Polska 16.11.1977 0 3 0:9
5139 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS II Brzozów KS Nagórzany 2:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki II Sanok 10:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:1 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:00

6
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2019-11-22
g. 18:00

7
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 17:30

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany 10:4 Szczegóły
2019-12-20
g. 19:30

9
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 10:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany 9:9 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 10:3 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
STK I LO Wiki II Sanok KS Nagórzany 10:6 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
KS Nagórzany UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KS Nagórzany LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KS Nagórzany -:- Szczegóły