Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5 10 50:3
2. LKS II Turze Pole 5 10 50:7
3. STK I LO Wiki II Sanok 5 8 48:24
4. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 4 8 40:17
5. KS Nagórzany 5 6 37:33
6. PKS Iskra Blizne 5 4 29:38
7. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 5 4 28:41
8. UKS Iskra II Iskrzynia 4 2 21:31
9. KTS Wola Komborska 5 2 19:42
10. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 6 0 19:60
11. KTS II Brzozów 5 0 5:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5136 Bartosz Gołda Polska 27.04.1998 7 5 21:15
5138 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 6 4 18:12
5135 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 5 4 15:12
5141 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 4 6 12:18
5143 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 4 0 12:0
5140 Marek Silarski Polska 03.02.1974 2 5 6:15
5133 Piotr Błażejowski Polska 06.01.1956 1 0 3:0
5142 Jacek Wierzbicki Polska 21.03.1992 0 2 0:6
5137 Waldemar Kozimor Polska 16.11.1977 0 3 0:9
5139 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 0 0 0:0
5134 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS II Brzozów KS Nagórzany 2:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki II Sanok 10:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:1 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:00

6
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
KTS Wola Komborska KS Nagórzany -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany -:- Szczegóły