Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym, ul. Szkolna 34
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3527 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 29 2 87:6
3528 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 23 4 69:12
3529 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 23 6 69:18
3531 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 19 6 57:18
3521 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 15 2 45:6
3522 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-25
g. 18:00

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-10-25
g. 17:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-12
g. 19:30

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2019-11-22
g. 18:00

7
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-12-10
g. 19:30

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:3 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 10:3 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2020-03-07
g. 16:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
STK I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole -:- Szczegóły