Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym, ul. Szkolna 34
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 18 90:11
2. LKS II Turze Pole 9 16 81:23
3. STK I LO Wiki II Sanok 9 14 80:41
4. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9 14 77:50
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9 10 59:65
6. KS Nagórzany 9 8 63:69
7. UKS Iskra II Iskrzynia 9 6 60:74
8. PKS Iskra Blizne 9 6 49:72
9. KTS Wola Komborska 9 6 44:75
10. KTS II Brzozów 9 2 30:84
11. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10 0 31:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3527 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 21 0 63:0
3528 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 16 1 48:3
3529 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 15 3 45:9
3531 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 15 4 45:12
3521 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 7 1 21:3
3522 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-25
g. 18:00

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-10-25
g. 17:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-12
g. 19:30

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2019-11-22
g. 18:00

7
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-12-10
g. 19:30

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły