Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Krościenko 60c
Telefon:
602 531 769
E-mail:
Chmiel1969@poczta.fm.
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych, ul. 29 Listopada 21
Prezes Klubu:
Beata Buziewicz

Beatabuziewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Chmielowski
602 531 769
Chmiel1969@poczta.fm
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4860 Piotr Zdziebko Polska 31.03.1971 30 9 90:27
4859 Zbigniew Chmielowski Polska 25.04.1969 18 19 54:57
4858 Maciej Batorski Polska 11.01.1975 15 20 45:60
10230 Marcin Gierla Polska 02.02.1987 14 15 42:45
5214 Tomasz Dołżycki Polska 23.11.1978 5 2 15:6
5215 Michał Barzycki Polska 22.05.1976 3 2 9:6
9963 Krystian Podkalicki Polska 26.01.2005 1 1 3:3
4851 Szymon Kozak Polska 15.01.2010 1 3 3:9
5216 Lena Dołżycka Polska 17.09.2009 0 0 0:0
4855 Wiktor Zdziebko Polska 22.02.2005 0 2 0:6
5213 Marek Miśkowiec Polska 13.10.1973 0 0 0:0
4852 Gracjan Dębski Polska 31.07.2010 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-05
g. 10:00

2
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2019-11-16
g. 09:00

6
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-12-03
g. 17:00

7
PKS Iskra Blizne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 17:30

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
STK I LO Wiki II Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:2 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:3 Szczegóły
2020-02-22
g. 16:00

12
LKS II Turze Pole UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 8:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
KS Nagórzany UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne STK I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły