Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Krościenko 60c
Telefon:
602 531 769
E-mail:
Chmiel1969@poczta.fm.
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych, ul. 29 Listopada 21
Prezes Klubu:
Beata Buziewicz

Beatabuziewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Chmielowski
602 531 769
Chmiel1969@poczta.fm
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 18 90:11
2. LKS II Turze Pole 9 16 81:23
3. STK I LO Wiki II Sanok 9 14 80:41
4. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9 14 77:50
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9 10 59:65
6. KS Nagórzany 9 8 63:69
7. UKS Iskra II Iskrzynia 9 6 60:74
8. PKS Iskra Blizne 9 6 49:72
9. KTS Wola Komborska 9 6 44:75
10. KTS II Brzozów 9 2 30:84
11. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10 0 31:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4860 Piotr Zdziebko Polska 31.03.1971 19 3 57:9
4859 Zbigniew Chmielowski Polska 25.04.1969 11 9 33:27
4858 Maciej Batorski Polska 11.01.1975 10 10 30:30
10230 Marcin Gierla Polska 02.02.1987 10 6 30:18
5214 Tomasz Dołżycki Polska 23.11.1978 4 1 12:3
5215 Michał Barzycki Polska 22.05.1976 3 1 9:3
9963 Krystian Podkalicki Polska 26.01.2005 1 1 3:3
4851 Szymon Kozak Polska 15.01.2010 1 3 3:9
5216 Lena Dołżycka Polska 17.09.2009 0 0 0:0
4855 Wiktor Zdziebko Polska 22.02.2005 0 2 0:6
5213 Marek Miśkowiec Polska 13.10.1973 0 0 0:0
4852 Gracjan Dębski Polska 31.07.2010 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-05
g. 10:00

2
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2019-11-16
g. 09:00

6
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-12-03
g. 17:00

7
PKS Iskra Blizne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 17:30

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
STK I LO Wiki II Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:2 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły