Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 7 13 94:32
2. UKS Kępa II Dębica 7 12 91:35
3. KTS Zagorzyce 7 10 90:36
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 7 9 86:40
5. ATS Bingo II Ropczyce 7 6 60:66
6. UKS II Niedźwiada Dolna 6 2 20:88
7. UKS Kępa III Dębica 6 2 11:97
8. KS Głobikowa 7 0 34:92

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1199 Karol Hubka Polska 29.12.2006 26 2 78:6
1202 Jakub Kopeć Polska 05.09.2005 17 7 51:21
1193 Mikołaj Gerke Polska 18.05.2005 12 16 36:48
1195 Robert Grabas Polska 16.07.2008 9 13 27:39
1204 Miłosz Misiuda Polska 26.09.2003 6 0 18:0
1181 Karol Paśko Polska 22.12.1985 4 0 12:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów ATS Bingo II Ropczyce 15:3 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
UKS Spartakus II Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
KTS Zagorzyce KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-12-18
g. 18:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2020-01-08
g. 18:00

7
KS Głobikowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2020-01-15
g. 16:30

8
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły