Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa III Dębica
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Papiernik
514 359 942
grzegorzpapiernik@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sportowa 26, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6407 Kinga Strączek Polska 31.05.2006 6 15 18:45
6403 Anna Gąsiorek Polska 27.12.2005 3 13 9:39
6401 Gabriela Chmiel Polska 06.03.2007 3 29 9:87
6405 Karol Kukla Polska 08.09.2009 2 26 6:78
6400 Jakub Bilut Polska 18.09.2007 1 18 3:54
6402 Szymon Ciborowski Polska 12.11.2010 0 16 0:48
6398 Mikołaj Guziec Polska 08.04.2006 0 4 0:12
6404 Amelia Kukla Polska 18.03.2008 0 8 0:24
6410 Daniel Urban Polska 01.05.2007 0 0 0:0
6399 Maciej Bieszczad Polska 11.12.2006 0 0 0:0
6409 Filip Tuchowski Polska 27.12.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-03
g. 11:00

2
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00

3
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły
2019-12-03
g. 19:00

4
UKS Kępa II Dębica UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
UKS Kępa III Dębica KTS Zagorzyce 0:18 Szczegóły
2019-12-18
g. 18:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
UKS Kępa III Dębica KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2020-01-29
g. 18:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa III Dębica 13:5 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica UKS Kępa II Dębica 0:18 Szczegóły
2020-02-27
g. 18:00

11
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
UKS Kępa III Dębica ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KTS Zagorzyce UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KS Głobikowa UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Kępa III Dębica UKS II Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Kępa III Dębica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły