Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS II Niedźwiada Dolna
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
39-107 Niedźwiada 40
Telefon:
691 962 651
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP w Niedźwiadzie Dolnej 40
Prezes Klubu:
Krzysztof Ździebko
691 962 651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ździebko
691 962 651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Kultury w Niedźwiadzie
Rodzaj stołów:
Andro, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4873 Krzysztof Ździebko Polska 25.08.1987 11 20 33:60
4870 Dominik Skóra Polska 27.12.1994 9 27 27:81
4868 Kinga Staroń Polska 26.03.2007 8 16 24:48
4865 Wiktor Królikowski Polska 27.04.2002 4 7 12:21
4867 Weronika Skóra Polska 12.02.2009 1 16 3:48
4863 Karol Bobulski Polska 21.06.2008 0 17 0:51
4869 Anna Strzałka Polska 15.12.2006 0 8 0:24
4864 Hubert Kośkiewicz Polska 27.10.2005 0 0 0:0
9844 Tomasz Niemiec Polska 26.09.1988 0 0 0:0
4872 Karol Wośko Polska 11.05.2001 0 0 0:0
4871 Sebastian Szajstek Polska 20.04.1978 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-16
g. 18:00

1
KS Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
ATS Bingo II Ropczyce UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Spartakus II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00

6
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 16:2 Szczegóły
2020-01-20
g. 11:00

7
UKS II Niedźwiada Dolna KTS Zagorzyce 1:17 Szczegóły
2020-01-15
g. 16:30

8
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły
2020-01-29
g. 18:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa III Dębica 13:5 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
KTS Zagorzyce UKS II Niedźwiada Dolna 16:2 Szczegóły
2020-03-04
g. 11:00

11
UKS II Niedźwiada Dolna KS Głobikowa 3:15 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS II Niedźwiada Dolna 18:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
UKS II Niedźwiada Dolna KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Kępa III Dębica UKS II Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS II Niedźwiada Dolna ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły