Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa II Dębica
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sportowa 26, 39-200 Dębica
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Dąbrowski
516 186 309
elpopo22@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6397 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 24 4 72:12
6385 Mateusz Dąbrowski Polska 14.05.1987 23 1 69:3
6406 Piotr Nykiel Polska 26.02.2008 20 12 60:36
6391 Bartosz Mika Polska 22.09.1999 18 2 54:6
6394 Tomasz Pragłowski Polska 30.12.1983 17 3 51:9
6396 Kamil Tarała Polska 14.02.1990 8 5 24:15
6386 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 2 0 6:0
6390 Mateusz Kurek Polska 15.10.1988 1 0 3:0
6389 Krystian Krawczyk Polska 20.12.1986 0 0 0:0
6395 Dariusz Szukała Polska 12.04.1989 0 4 0:12
6388 Damian Kołek Polska 18.10.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-10
g. 11:00

2
UKS Kępa II Dębica KTS Zagorzyce 13:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2019-12-03
g. 19:00

4
UKS Kępa II Dębica UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00

5
KS Głobikowa UKS Kępa II Dębica 5:13 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00

6
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 16:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
UKS Kępa II Dębica ATS Bingo II Ropczyce 13:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica UKS Kępa II Dębica 0:18 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa II Dębica 3:15 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
KTS Zagorzyce UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
UKS Kępa II Dębica KS Głobikowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Kępa II Dębica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus II Kolbuszowa -:- Szczegóły