Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Prokop
602 469 005
jacek.prokop2@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 8 14 97:47
2. LKS Strażak Sośnica 8 13 88:56
3. LKS Darowice-Koniuszki 8 12 81:63
4. STS Jordan w Woli Małej 8 10 83:61
5. LKS Szarotka Rogóżno 8 7 73:71
6. LKS Kańczuga II 8 6 70:74
7. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 8 4 55:89
8. LKS II Kąkolówka 7 2 46:80
9. LKS Jar II Kielnarowa 7 2 37:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1166 Stanisław Murias Polska 18.04.1960 17 11 51:33
9944 Bartłomiej Malinowski Polska 30.11.-0001 12 9 36:27
1188 Józef Wąsek Polska 06.10.1945 8 14 24:42
1184 Jacek Prokop Polska 29.08.1971 7 21 21:63
1183 Krzysztof Piróg Polska 16.04.1980 4 24 12:72
1175 Paweł Kobosz Polska 29.07.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Kańczuga II KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-10-05
g. 11:00

9
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły