Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Prokop
602 469 005
jacek.prokop2@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1166 Stanisław Murias Polska 18.04.1960 29 15 87:45
9944 Bartłomiej Malinowski Polska 30.11.-0001 20 17 60:51
1188 Józef Wąsek Polska 06.10.1945 10 20 30:60
1184 Jacek Prokop Polska 29.08.1971 7 37 21:111
1183 Krzysztof Piróg Polska 16.04.1980 7 29 21:87
1175 Paweł Kobosz Polska 29.07.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Kańczuga II KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-10-05
g. 11:00

9
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów STS Jordan w Woli Małej 6:12 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS II Kąkolówka KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2020-02-29
g. 17:00

16
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły