Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Kąkolówka
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ludowy Zespół Sportowy w Kąkolówce, 36-030 Błażowa, Kąkolówka 108
Telefon:
501 023 365
E-mail:
sowaa@prz.edu.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Błażowej
Prezes Klubu:
Andrzej Sowa
501023365
sowaa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Bober
669 061 326
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
Mała Hala Politechniki Rzeszowskiej
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
SEAMLESS TABLE TENNIS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 8 14 97:47
2. LKS Strażak Sośnica 8 13 88:56
3. LKS Darowice-Koniuszki 8 12 81:63
4. STS Jordan w Woli Małej 8 10 83:61
5. LKS Szarotka Rogóżno 8 7 73:71
6. LKS Kańczuga II 8 6 70:74
7. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 8 4 55:89
8. LKS II Kąkolówka 7 2 46:80
9. LKS Jar II Kielnarowa 7 2 37:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9300 Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 24 4 72:12
2170 Bartłomiej Wielgos Polska 15.08.1999 8 7 24:21
2162 Piotr Cygan Polska 17.09.1976 4 6 12:18
2162 Dariusz Bober Polska 22.11.1987 3 17 9:51
2164 Roman Hubka Polska 06.02.1972 1 18 3:54
9297 Kamila Początek Polska 05.07.2004 1 6 3:18
10577 Jakub Hubka Polska 26.10.2011 0 3 0:9
9295 Flip Mrózek Polska 18.02.2009 0 3 0:9
9292 Piotr Hubka Polska 03.02.2009 0 4 0:12
2169 Andrzej Sowa Polska 28.10.1968 0 0 0:0
9291 Mateusz Bober Polska 01.08.2009 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS II Kąkolówka KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS II Kąkolówka STS Jordan w Woli Małej 4:14 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Darowice-Koniuszki LKS II Kąkolówka 11:7 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

5
LKS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS II Kąkolówka LKS Kańczuga II 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Jar II Kielnarowa LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły