Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Kańczuga II
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Parkowa 1, 37-220 Kańczuga
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Wójcik
607572034
Osoba odpowiedzialna:
Daniel Ślęk
693 446 850
ossdaniel@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Thibar
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4273 Patryk Kubicki Polska 01.04.2003 26 10 78:30
4268 Piotr Wójcik Polska 15.04.1970 18 7 54:21
4274 Wojciech Kuźniar Polska 12.12.2001 13 11 39:33
4267 Tomasz Toczek Polska 27.01.1976 10 11 30:33
4270 Aleksandra Bednarska Polska 05.06.2004 4 15 12:45
4272 Aleksandra Kubicka Polska 08.07.2001 3 5 9:15
4278 Krystian Skubisz Polska 26.08.2005 2 16 6:48
4265 Marcel Mroczka Polska 11.02.2000 2 0 6:0
4280 Julia Żygadło Polska 27.05.2006 1 1 3:3
4276 Anastazja Pakuła Polska 25.09.2006 0 6 0:18
4262 Grzegorz Frączek Polska 04.07.1982 0 0 0:0
4266 Daniel Ślęk Polska 24.03.1985 0 0 0:0
4275 Roksana Lewandowska Polska 13.11.2002 0 2 0:6
4261 Bogdan Taniuch Polska 03.03.1971 0 0 0:0
4269 Jakub Czepiel Polska 03.03.1971 0 0 0:0
4277 Julia Pilch Polska 08.07.2007 0 7 0:21
4279 Konrad Wójcik Polska 11.09.2007 0 1 0:3
4271 Wiktoria Bednarska Polska 10.10.2006 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS Kańczuga II LKS Jar II Kielnarowa 7:11 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga II 8:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Kańczuga II LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
STS Jordan w Woli Małej LKS Kańczuga II 10:8 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Kańczuga II LKS Darowice-Koniuszki 7:11 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
LKS Szarotka Rogóżno LKS Kańczuga II 9:9 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Kańczuga II KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS II Kąkolówka LKS Kańczuga II 9:9 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
LKS Kańczuga II LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS Kańczuga II STS Jordan w Woli Małej 8:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
LKS Darowice-Koniuszki LKS Kańczuga II 11:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
LKS Strażak Sośnica LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Kańczuga II KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Jar II Kielnarowa LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Kańczuga II LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Kańczuga II -:- Szczegóły