Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1212 Jakub Dąbrowski Polska 31.03.2001 42 0 126:0
9945 Rafał Jamrogiewicz Polska 21.10.1993 33 1 99:3
1205 Bartosz Podwyszyński Polska 31.03.2006 21 23 63:69
1210 Jakub Świniuch Polska 28.04.2008 18 18 54:54
1196 Łukasz Hajduk Polska 22.01.2008 2 10 6:30
1212 Bartosz Tonderys Polska 18.08.2008 0 8 0:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS II Kąkolówka KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga II 8:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 4:14 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 14:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 6:12 Szczegóły
2019-10-05
g. 11:00

9
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 7:11 Szczegóły
2020-03-06
g. 17:00

11
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Kańczuga II KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LKS Strażak Sośnica KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły