Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Sośnica
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Sośnica, ul.3-go Maja 23, 37-555 Sośnica
Telefon:
660301590
E-mail:
misiekptasznik100@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sośnica, ul. Sportowa 2, 37-555 Sośnica
Prezes Klubu:
Mariusz Niżnik
724111025
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Ptasznik
660301590
misiekptasznik100@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Bat Sport
Rodzaj piłek:
GEWO - SELECT PRO 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10079 Łukasz Ruchomski Polska 29.07.1979 34 2 102:6
2321 Zbigniew Ptasznik Polska 23.05.1968 28 15 84:45
2318 Andrzej Koba Polska 10.11.1976 16 18 48:54
2316 Wiesław Bukała Polska 06.03.1978 15 10 45:30
2319 Mieczysław Krakowiak Polska 01.12.1953 8 12 24:36
2320 Piotr Partyka Polska 01.05.1994 6 8 18:24
2317 Dariusz Grębowicz Polska 09.09.1972 1 3 3:9
2322 Krzysztof Partyka Polska 25.03.2005 0 0 0:0
10078 Piotr Szyndlar Polska 29.11.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Kańczuga II LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica STS Jordan w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 12:6 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
LKS Jar II Kielnarowa LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS II Kąkolówka LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
LKS Strażak Sośnica LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Szarotka Rogóżno LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
STS Jordan w Woli Małej LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LKS Strażak Sośnica KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły