Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Sośnica
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Sośnica, ul.3-go Maja 23, 37-555 Sośnica
Telefon:
660301590
E-mail:
misiekptasznik100@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sośnica, ul. Sportowa 2, 37-555 Sośnica
Prezes Klubu:
Mariusz Niżnik
724111025
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Ptasznik
660301590
misiekptasznik100@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Bat Sport
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 8 14 97:47
2. LKS Strażak Sośnica 8 13 88:56
3. LKS Darowice-Koniuszki 8 12 81:63
4. STS Jordan w Woli Małej 8 10 83:61
5. LKS Szarotka Rogóżno 8 7 73:71
6. LKS Kańczuga II 8 6 70:74
7. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 8 4 55:89
8. LKS II Kąkolówka 7 2 46:80
9. LKS Jar II Kielnarowa 7 2 37:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10079 Łukasz Ruchomski Polska 29.07.1979 30 2 90:6
2321 Zbigniew Ptasznik Polska 23.05.1968 19 12 57:36
2318 Andrzej Koba Polska 10.11.1976 10 12 30:36
2316 Wiesław Bukała Polska 06.03.1978 8 5 24:15
2319 Mieczysław Krakowiak Polska 01.12.1953 7 9 21:27
2320 Piotr Partyka Polska 01.05.1994 6 8 18:24
10078 Piotr Szyndlar Polska 29.11.1992 0 0 0:0
2317 Dariusz Grębowicz Polska 09.09.1972 0 0 0:0
2322 Krzysztof Partyka Polska 25.03.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Kańczuga II LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica STS Jordan w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 12:6 Szczegóły