Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
STS Jordan w Woli Małej
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wola Mała 84, 37-100 Łańcut
Telefon:
606-791-451
E-mail:
wawrzaszek1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
GOK w Woli Małej
Prezes Klubu:
Wiesław Wawrzaszek
606-791-451
wawrzaszek1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Ruta
793-620-221
andrzejruta123@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Woli Małej
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Nittaku " SHA *** 40+ Cell-Free
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4285 Michał Ruta Polska 15.09.1986 31 8 93:24
9631 Arkadiusz Nowiński Polska 08.01.2003 29 13 87:39
4281 Patryk Międlar Polska 09.06.2001 20 21 60:63
4284 Andrzej Ruta Polska 21.02.1962 16 26 48:78
4282 Stanisław Międlar Polska 22.04.1965 4 1 12:3
4286 Mateusz Międlar Polska 01.09.2003 3 3 9:9
4283 Damian Nowiński Polska 25.05.1999 1 0 3:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-12-01
g. 17:00

1
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan w Woli Małej 9:9 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS II Kąkolówka STS Jordan w Woli Małej 4:14 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
STS Jordan w Woli Małej LKS Kańczuga II 10:8 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan w Woli Małej 2:16 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 4:14 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica STS Jordan w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
STS Jordan w Woli Małej LKS Darowice-Koniuszki 9:9 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów STS Jordan w Woli Małej 6:12 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS Kańczuga II STS Jordan w Woli Małej 8:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
STS Jordan w Woli Małej LKS Szarotka Rogóżno 16:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Darowice-Koniuszki STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
STS Jordan w Woli Małej LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
STS Jordan w Woli Małej LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
STS Jordan w Woli Małej LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły