Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spin Jasło
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Graniczna 50B, 38-200 Jasło
Telefon:
608 812 439
E-mail:
jhap@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Lwowska 36, 38-200 Jasło
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Słupski
501 777 919
jensgraben@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Sponeta
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3311 Mirosław Kozik Polska 18.12.1968 10 21 30:63
3312 Dariusz Hap Polska 02.06.1968 5 20 15:60
10082 Kamil Fornal Polska 19.08.1990 3 16 9:48
3313 Jan Słupski Polska 31.08.1974 3 24 9:72
3314 Krzysztof Ślawski Polska 30.09.1963 1 31 3:93
10083 Bogdan Śliwa Polska 21.09.1972 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Spin Jasło UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
LUKS Burza I Rogi UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-11-08
g. 17:00

5
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło PKS Bartek Dębowiec 0:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00

8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-12-21
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2020-02-08
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2020-03-07
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 4:10 Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
KTS Brzozów UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły