Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gamil.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Golcowej 456
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Dudek
691 269 890
pawelek2236230@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Domaradzu 349
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Premium 30
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10 20 100:31
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 16 92:62
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 15 89:61
4. PKS Bartek Dębowiec 10 14 88:59
5. UKS Iskra Iskrzynia 10 13 83:55
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 10 10 71:74
7. KTS Brzozów 10 9 70:84
8. LUKS Burza II Rogi 10 7 65:84
9. LKS Strażak II Bratkówka 10 6 70:77
10. LKS Parnas Stara Wieś 10 5 60:86
11. LUKS Burza I Rogi 10 5 55:82
12. UKS Spin Jasło 10 0 12:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1989 Maciej Wenc Polska 03.07.1986 33 3 99:9
1987 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 22 10 66:30
1986 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 13 18 39:54
1988 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 7 12 21:36
1990 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 1 6 3:18
10961 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 0 0 0:0
10260 Dariusz Dudek Polska 30.05.1969 0 0 0:0
10261 Zbigniew Jarema Polska 16.03.1977 0 0 0:0
1983 Robert Adam Polska 23.07.1978 0 0 0:0
1985 Marek Dudek Polska 14.03.1974 0 5 0:15
1984 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 0 0 0:0
1982 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2019-11-23
g. 15:30

6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:2 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2020-01-04
g. 15:00

8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:00

9
LUKS Burza II Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów -:- Szczegóły