Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Brzozów
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Okulickiego 1, 36-200 Brzozów
Telefon:
608 448 311
E-mail:
T.Haduch@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:
Tomasz Haduch
608 448 311
T.Haduch@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
boguslaw.surmacz@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Bliznem 439
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2652 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 25 21 75:63
2649 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 18 26 54:78
2648 Krzysztof Leń Polska 05.12.1995 15 24 45:72
2650 Kamil Sieńczak Polska 24.11.1991 13 13 39:39
2651 Grzegorz Sum Polska 07.07.1974 6 27 18:81
6143 Stanisław Siwak Polska 08.02.1954 0 0 0:0
2653 Mateusz Capik Polska 19.09.2002 0 0 0:0
6142 Tomasz Haduch Polska 18.02.1968 0 0 0:0
6141 Michał Haduch Polska 22.01.2001 0 0 0:0
6146 Kacper Bodzioch Polska 04.06.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

2
UKS Iskra Iskrzynia KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

3
KTS Brzozów LUKS Burza I Rogi 10:8 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:30

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:1 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:00

5
KTS Brzozów KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 10:00

6
PKS Bartek Dębowiec KTS Brzozów 10:6 Szczegóły
2019-12-10
g. 18:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-12-21
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS Brzozów LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 8:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
KTS Brzozów UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:00

16
LUKS Burza II Rogi KTS Brzozów -:- Szczegóły