Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rzeszowska 9, 36-200 Brzozów
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi 790
Prezes Klubu:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
Xushaofa, DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 1.917
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 1.714
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 1.500
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 1.154
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 1.000
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 1.000
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 0.786
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 0.786
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 0.643
5. KTS Brzozów 14 9 0.643
6. UKS Spin Jasło 14 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2489 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 26 18 78:54
2485 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 24 18 72:54
2490 Michał Wadas Polska 12.09.1984 14 15 42:45
2484 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 12 34 36:102
2486 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 6 5 18:15
2488 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 3 3 9:9
10873 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 0 0 0:0
2487 Michał Dydek Polska 02.06.1989 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-03
g. 19:00

1
PKS Bartek Dębowiec LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2019-11-09
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:00

6
LUKS Burza I Rogi LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2019-12-10
g. 18:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2020-01-04
g. 15:00

8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 8:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2020-03-07
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 4:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły