Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rzeszowska 9, 36-200 Brzozów
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi 790
Prezes Klubu:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
Xushaofa, DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2489 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 26 18 78:54
2485 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 24 18 72:54
2490 Michał Wadas Polska 12.09.1984 14 15 42:45
2484 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 12 34 36:102
2486 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 6 5 18:15
2488 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 3 3 9:9
10873 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 0 0 0:0
2487 Michał Dydek Polska 02.06.1989 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-03
g. 19:00

1
PKS Bartek Dębowiec LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2019-11-09
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:00

6
LUKS Burza I Rogi LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2019-12-10
g. 18:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2020-01-04
g. 15:00

8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 8:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2020-03-07
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 4:10 Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły