Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Bartłomiej Englot
725 506 595
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2822 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 28 12 84:36
2817 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 19 13 57:39
2820 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 11 7 33:21
2808 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 11 24 33:72
2811 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 10 9 30:27
2819 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 8 1 24:3
2814 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 6 15 18:45
2816 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 2 0 6:0
2818 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 0 0 0:0
2827 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 0 0 0:0
2828 Michele Englot Polska 26.07.2002 0 0 0:0
2821 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 0 0 0:0
2829 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 0 3 0:9
2830 Mateusz Patla Polska 04.10.2005 0 0 0:0
2831 Paweł Patla Polska 26.04.2007 0 0 0:0
2812 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 0 0 0:0
2813 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 0 0 0:0
2815 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-20
g. 11:00

1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza I Rogi 10:1 Szczegóły
2019-12-13
g. 19:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2020-01-16
g. 18:00

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-02-22
g. 16:00

12
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-04-18
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły