Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Longawy 63, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4946 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 26 8 78:24
4963 Filip Kołek Polska 24.09.2000 25 12 75:36
4950 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 18 17 54:51
4952 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 9 20 27:60
4949 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 3 0 9:0
6827 Kornel Pollhaus Polska 13.12.2003 0 7 0:21
4953 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 0 0 0:0
4951 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 0 0 0:0
4956 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 0 0 0:0
4954 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 0 0 0:0
4955 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 0 0 0:0
4948 Henryk Furmankiewicz Polska 07.07.1966 0 0 0:0
4957 Andrzej Sobota Polska 02.12.1966 0 0 0:0
4947 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2019-11-30
g. 16:00

5
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły