Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR Krościenko Wyżne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym, ul. Szkolna 34
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10 20 100:31
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 16 92:62
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 15 89:61
4. PKS Bartek Dębowiec 10 14 88:59
5. UKS Iskra Iskrzynia 10 13 83:55
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 10 10 71:74
7. KTS Brzozów 10 9 70:84
8. LUKS Burza II Rogi 10 7 65:84
9. LKS Strażak II Bratkówka 10 6 70:77
10. LKS Parnas Stara Wieś 10 5 60:86
11. LUKS Burza I Rogi 10 5 55:82
12. UKS Spin Jasło 10 0 12:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3525 Filip Dereń Polska 25.12.2005 23 7 69:21
3520 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 22 1 66:3
3526 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 18 8 54:24
3524 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 14 9 42:27
3523 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 3 0 9:0
3521 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 2 2 6:6
3529 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 1 1 3:3
3527 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 0 0 0:0
3522 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 0 0 0:0
3528 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-20
g. 11:00

1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:00

5
KTS Brzozów KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-23
g. 15:30

6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:2 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00

8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2020-01-10
g. 17:00

10
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły