Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek Dębowiec
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-222 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dębowiec 500
Prezes Klubu:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Kosiba
603 372 028
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+*** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2295 Paweł Zając Polska 11.09.1989 32 9 96:27
2292 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 29 14 87:42
2294 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 18 23 54:69
2296 Piotr Zając Polska 29.01.1988 12 30 36:90
2293 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 1 2 3:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-03
g. 19:00

1
PKS Bartek Dębowiec LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00

4
PKS Bartek Dębowiec UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2019-11-30
g. 10:00

6
PKS Bartek Dębowiec KTS Brzozów 10:6 Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło PKS Bartek Dębowiec 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza I Rogi 10:2 Szczegóły
2020-01-10
g. 18:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:6 Szczegóły
2020-02-04
g. 19:30

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
PKS Bartek Dębowiec UKS Olimp Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 14:00

13
PKS Bartek Dębowiec KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-04-18
g. 16:00

15
UKS Iskra Iskrzynia PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
PKS Bartek Dębowiec LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły