Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp Łęki Dukielskie
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Łęki Dukielskie 64, 38-450 Dukla
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich 74
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501 705 787
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Fruga
603 772 427
grzegorz.fruga@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2656 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 46 5 138:15
2659 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 41 5 123:15
8973 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 14 27 42:81
2658 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 9 28 27:84
2660 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 2 1 6:3
2662 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 0 4 0:12
8974 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 0 0 0:0
2665 Milena Szarek Polska 09.02.2009 0 0 0:0
2657 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 0 0 0:0
2663 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 0 0 0:0
2664 Lena Gac Polska 20.01.2010 0 0 0:0
2654 Bogusław Jastrzębski Polska 02.09.1970 0 0 0:0
2655 Marcin Kołacz Polska 19.05.1991 0 0 0:0
2661 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Spin Jasło UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-10-12
g. 11:00

2
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:30

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 19:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2019-12-17
g. 17:15

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2020-01-10
g. 18:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:6 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
PKS Bartek Dębowiec UKS Olimp Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 13:00

13
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
UKS Olimp Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:6 Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły