Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka II Łętownia
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
PUKS Arka Łętownia, 37-312 Łętownia
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
www.arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
sala gimnast. Szkoły Podst. w Łętowni, Łętownia 286
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
hala MOSiR w Nowej Sarzynie, ul. Konopnickiej 2
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 13 24 1.846
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 13 24 1.846
3. LKS Kańczuga 13 22 1.692
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 13 17 1.308
5. KTS Strażak Pruchnik 13 13 1.000
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 13 11 0.846

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 14 1.077
2. UKS Spartakus Kolbuszowa 12 8 0.667
3. UKS Niedźwiada Dolna 13 8 0.615
4. LKS Jar Kielnarowa 13 7 0.539
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 13 6 0.462
6. PUKS Arka II Łętownia 12 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1632 Grzegorz Rurak Polska 17.02.1994 14 17 42:51
10507 Józef Kołodziej Polska 26.01.1968 11 7 33:21
1643 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 5 22 15:66
1642 Kamila Bochenek Polska 29.01.2007 2 12 6:36
1646 Łukasz Sieńko Polska 21.01.2007 1 27 3:81
1647 Magdalena Szuba Polska 16.02.2007 1 11 3:33
9774 Leszek Olko Polska 05.02.1975 0 2 0:6
1634 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 0 0 0:0
1633 Łukasz Smycz Polska 22.07.1993 0 0 0:0
1645 Jakub Sałęga Polska 05.07.2005 0 2 0:6
9047 Tomasz Flis Polska 21.02.1982 0 0 0:0
1643 Julia Jędrek Polska 27.06.2005 0 0 0:0
1629 Michał Klocek Polska 02.11.2001 0 0 0:0
1631 Patryk Misiak Polska 30.01.1995 0 0 0:0
1627 Jerzy Baran Polska 22.01.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
PUKS Arka II Łętownia KTS Strażak Pruchnik 6:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00

2
UKS Niedźwiada Dolna PUKS Arka II Łętownia 10:2 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
PUKS Arka II Łętownia LKS Jar Kielnarowa 4:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 14:00

4
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn PUKS Arka II Łętownia 10:0 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
PUKS Arka II Łętownia UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 4:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
PUKS Arka II Łętownia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 0:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Spartakus Kolbuszowa PUKS Arka II Łętownia 10:4 Szczegóły
2019-12-23
g. 11:00

8
PUKS Arka II Łętownia KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 3:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka II Łętownia 10:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
PUKS Arka II Łętownia GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Kańczuga PUKS Arka II Łętownia 10:6 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski PUKS Arka II Łętownia 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
PUKS Arka II Łętownia UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Jar Kielnarowa PUKS Arka II Łętownia -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
PUKS Arka II Łętownia UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn PUKS Arka II Łętownia -:- Szczegóły