Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
691 108 642
E-mail:
maat12@interia.pl
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Chwaszcz
691 108 642
maat12@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 9 18 90:19
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9 16 84:31
3. LKS Kańczuga 9 15 83:45
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9 14 81:55
5. KTS Strażak Pruchnik 10 13 86:72
6. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10 10 72:70
7. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 9 69:74
8. UKS Spartakus Kolbuszowa 10 6 58:84
9. LKS Jar Kielnarowa 10 5 46:86
10. UKS Niedźwiada Dolna 9 4 55:76
11. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9 4 40:82
12. PUKS Arka II Łętownia 10 0 30:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1178 Michał Majcher Polska 08.04.2000 24 4 72:12
1182 Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 19 7 57:21
9965 Dawid Sowa Polska 13.06.1992 16 9 48:27
1170 Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 1 12 3:36
1167 Stanisław Bać Polska 14.01.1964 1 7 3:21
1168 Karol Benedyk Polska 16.05.2000 1 1 3:3
1178 Dominik Guzek Polska 14.10.1999 0 0 0:0
1180 Grzegorz Niedziałek Polska 28.08.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2019-10-10
g. 18:00

2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 5:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

3
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00

4
KTS Strażak Pruchnik KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9:9 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 10:6 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Jar Kielnarowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 2:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

7
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 3:10 Szczegóły
2019-12-23
g. 11:00

8
PUKS Arka II Łętownia KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 3:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 11:00

9
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
UKS Spartakus Kolbuszowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 6:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły