Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Strażak Pruchnik
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Księdza Bronisława Markiewicza 263,
37-560 Pruchnik
Telefon:
723871174
E-mail:
strazakpruchnik@interia.pl
WWW:
https://www.facebook.com/KTS-Stra%C5%BCak-Pruchnik-1423428517883853/
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Pruchniku, ul. Szkolna 12
Prezes Klubu:
Stanisław Szkoła
515932906
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Adamski
880252541
Osoba odpowiedzialna:
Hubert Szkoła
723871174
hubert1112@interia.eu
Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Pruchniku Górnym
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 9 18 90:19
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9 16 84:31
3. LKS Kańczuga 9 15 83:45
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9 14 81:55
5. KTS Strażak Pruchnik 10 13 86:72
6. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10 10 72:70
7. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 9 69:74
8. UKS Spartakus Kolbuszowa 10 6 58:84
9. LKS Jar Kielnarowa 10 5 46:86
10. UKS Niedźwiada Dolna 9 4 55:76
11. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9 4 40:82
12. PUKS Arka II Łętownia 10 0 30:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2958 Łukasz Adamski Polska 18.07.1989 21 5 63:15
2963 Hubert Żołyniak Polska 11.06.1996 20 2 60:6
2959 Hubert Szkoła Polska 07.06.1998 15 11 45:33
2960 Marcin Rostecki Polska 20.07.2000 11 16 33:48
2962 Gracjan Dziukiewicz Polska 21.10.1980 6 13 18:39
2961 Wojciech Olejarz Polska 17.12.2000 2 9 6:27
9778 Zawen Sargsyan Polska 18.07.2004 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
PUKS Arka II Łętownia KTS Strażak Pruchnik 6:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 18:00

2
KTS Strażak Pruchnik UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 2:10 Szczegóły
2019-11-19
g. 18:00

3
UKS Spartakus Kolbuszowa KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00

4
KTS Strażak Pruchnik KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9:9 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka II Brzostek KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Kańczuga KTS Strażak Pruchnik 10:7 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:30

8
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2019-12-20
g. 17:00

9
KTS Strażak Pruchnik UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS Strażak Pruchnik UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły