Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Niedźwiada Dolna
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
39-107 Niedźwiada 40
Telefon:
691962651
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP w Niedźwiadzie Dolnej 40
Prezes Klubu:
Krzysztof Ździebko
691962651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ździebko
691962651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Kultury w Niedźwiadzie
Rodzaj stołów:
ANDRO, DONIC
Rodzaj piłek:
Tibhar " *** 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 13 24 1.846
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 13 24 1.846
3. LKS Kańczuga 13 22 1.692
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 13 17 1.308
5. KTS Strażak Pruchnik 13 13 1.000
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 13 11 0.846

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 14 1.077
2. UKS Spartakus Kolbuszowa 12 8 0.667
3. UKS Niedźwiada Dolna 13 8 0.615
4. LKS Jar Kielnarowa 13 7 0.539
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 13 6 0.462
6. PUKS Arka II Łętownia 12 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4864 Hubert Kośkiewicz Polska 27.10.2005 38 7 114:21
9844 Tomasz Niemiec Polska 26.09.1988 22 18 66:54
4872 Karol Wośko Polska 11.05.2001 10 33 30:99
4871 Sebastian Szajstek Polska 20.04.1978 6 31 18:93
4865 Wiktor Królikowski Polska 27.04.2002 1 5 3:15
4869 Anna Strzałka Polska 15.12.2006 0 2 0:6
4873 Krzysztof Ździebko Polska 25.08.1987 0 0 0:0
4870 Dominik Skóra Polska 27.12.1994 0 0 0:0
4868 Kinga Staroń Polska 26.03.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 14:00

1
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn UKS Niedźwiada Dolna 10:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00

2
UKS Niedźwiada Dolna PUKS Arka II Łętownia 10:2 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 10:6 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS Niedźwiada Dolna LKS Kańczuga 7:10 Szczegóły
2019-12-20
g. 17:00

9
KTS Strażak Pruchnik UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2020-02-01
g. 14:00

10
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
UKS Niedźwiada Dolna LKS Jar Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
LKS Jar Kielnarowa UKS Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
UKS Niedźwiada Dolna UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
PUKS Arka II Łętownia UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły