Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka Łętownia
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
PUKS Arka Łętownia, 37-312 Łętownia
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Łętowni 286
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Hala MOSiR w Nowej Sarzynie, ul. Konopnickiej 2
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40*** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Turze Pole 11 18 103:65
3. LKS Brzostowianka Brzostek 11 16 102:79
4. UKS Kępa Dębica 11 14 93:79
5. TG Sokół Dynów 11 13 95:86
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 12 88:80
7. SKT I LO Wiki Sanok 11 11 89:88
8. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
9. PUKS Arka Łętownia 11 9 91:92
10. LKS Strażak Bratkówka 11 5 68:98
11. LZS Kąkolówka 11 3 67:105
12. MLKS Nurt Przemyśl 11 2 35:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1630 Łukasz Madej Polska 07.08.2000 32 11 96:33
1634 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 24 16 72:48
1629 Michał Klocek Polska 02.11.2001 18 22 54:66
1631 Patryk Misiak Polska 30.01.1995 7 24 21:72
9047 Tomasz Flis Polska 21.02.1982 0 0 0:0
1627 Jerzy Baran Polska 22.01.1996 0 0 0:0
1633 Łukasz Smycz Polska 22.07.1993 0 0 0:0
1628 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-27
g. 17:00

1
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia LKS Strażak Bratkówka 9:9 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
PUKS Arka Łętownia MLKS Nurt Przemyśl 10:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
ATS Bingo Ropczyce PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły