Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa Dębica
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sportowa 26, 39-200 Dębica
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Papiernik
514 359 942
grzegorzpapiernik@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Turze Pole 11 18 103:65
3. LKS Brzostowianka Brzostek 11 16 102:79
4. UKS Kępa Dębica 11 14 93:79
5. TG Sokół Dynów 11 13 95:86
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 12 88:80
7. SKT I LO Wiki Sanok 11 11 89:88
8. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
9. PUKS Arka Łętownia 11 9 91:92
10. LKS Strażak Bratkówka 11 5 68:98
11. LZS Kąkolówka 11 3 67:105
12. MLKS Nurt Przemyśl 11 2 35:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6387 Marcin Kleszcz Polska 08.08.1986 26 12 78:36
6392 Maksymilian Miłoś Polska 17.07.1999 25 14 75:42
6393 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 12 17 36:51
6388 Damian Kołek Polska 18.10.1996 9 7 27:21
6386 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 8 10 24:30
6385 Mateusz Dąbrowski Polska 14.05.1987 2 2 6:6
6395 Dariusz Szukała Polska 12.04.1989 0 0 0:0
6397 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 0 3 0:9
6390 Mateusz Kurek Polska 15.10.1988 0 0 0:0
6391 Bartosz Mika Polska 22.09.1999 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-10
g. 18:00

1
ATS Bingo Ropczyce UKS Kępa Dębica 7:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 2:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
LZS Kąkolówka UKS Kępa Dębica 1:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00

6
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2019-12-07
g. 15:00

7
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
UKS Kępa Dębica MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły