Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
MLKS Nurt Przemyśl
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
37-700 Przemyśl, ul. Mickiewicza 28
Telefon:
691 602 460
E-mail:
mlksnurt@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
CKZiU Nr 1 Przemyśl, ul. Dworskiego 98
Prezes Klubu:
Zdzisław Bodnar
691 602 460
mlksnurt@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Salamon
608 057 149
psalamon@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ZSU-HiG Przemyśl, ul. Bakończycka 11
Rodzaj stołów:
Sponeta S-13, Joola 2000
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Turze Pole 10 16 93:63
3. LKS Brzostowianka Brzostek 10 15 93:70
4. UKS Kępa Dębica 10 13 84:70
5. TG Sokół Dynów 9 12 84:67
6. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
7. SKT I LO Wiki Sanok 10 10 80:79
8. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10 10 78:80
9. PUKS Arka Łętownia 10 8 82:83
10. LKS Strażak Bratkówka 10 3 58:93
11. LZS Kąkolówka 9 2 53:86
12. MLKS Nurt Przemyśl 10 2 35:98

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5114 Bartosz Sawa Polska 16.10.1992 12 8 36:24
5112 Łukasz Kalinowski Polska 16.12.1993 9 19 27:57
5111 Krzysztof Borowiak Polska 06.09.1992 3 10 9:30
5110 Zdzisław Bodnar Polska 28.02.1962 3 10 9:30
6236 Dawid Kiełt Polska 10.10.1991 1 1 3:3
5126 Amelia Kozak Polska 09.12.2005 1 13 3:39
5113 Paweł Salamon Polska 15.01.1969 1 5 3:15
5127 Maja Kozak Polska 18.04.2007 1 2 3:6
5128 Aleksandra Makar Polska 30.03.2010 0 1 0:3
5115 Piotr Składoń Polska 20.08.1988 0 7 0:21
5123 Filip Bochnacki Polska 12.10.2002 0 0 0:0
5109 Tomasz Schmidt Polska 29.11.1976 0 6 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
MLKS Nurt Przemyśl TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2019-11-16
g. 15:00

3
SKT I LO Wiki Sanok MLKS Nurt Przemyśl 10:3 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
MLKS Nurt Przemyśl ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka Brzostek MLKS Nurt Przemyśl 10:5 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
MLKS Nurt Przemyśl LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
PUKS Arka Łętownia MLKS Nurt Przemyśl 10:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
MLKS Nurt Przemyśl LUKS Strażak Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
UKS Kępa Dębica MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

10
MLKS Nurt Przemyśl LKS Turze Pole 1:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły