Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Zarabie Myślenice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Piłsudskiego 12/13, 32-400 Myślenice
Telefon:
606 976 994
E-mail:
uks_zarabie@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul.Zdrojowa 16, 32-400 Myślenice
Prezes Klubu:
Jarosław Święch
607 299 753
s.jaroslaw@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogdan Czyżycki
606 976 994
uks_zarabie@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
DHS 3***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 10 17 74:26
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 9 15 66:24
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 7 14 53:17
4. UKS Płomień Limanowa 8 13 54:26
5. PKS Kolping III Jarosław 7 12 45:25
6. Witmar Podwawelski Kraków 10 8 48:52
7. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 8 40:50
8. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 5 32:48
9. UKS Villa Verde II Olesno 9 5 33:57
10. UKS Zarabie Myślenice 8 3 24:56
11. KS Bronowianka Kraków 8 2 21:59
12. KU AZS Politechnika III Rzeszów 9 0 20:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2480 Dominik Zakrzyński Polska 16.07.1999 7 9 20:26
2473 Damian Magulski Polska 02.03.1997 6 10 15:25
2476 Piotr Światłoń Polska 14.08.1989 4 12 10:30
2471 Adam Gdula Polska 14.08.1977 2 14 4:30
2470 Bogdan Czyżycki Polska 20.04.1968 0 0 0:0
2472 Waldemar Kuzio Polska 12.10.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-14
g. 11:00

1
UKS Zarabie Myślenice UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2019-09-30
g. 18:30

2
KS Gorce Nowy Targ UKS Zarabie Myślenice 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 12:00

3
UKS Zarabie Myślenice PKS Kolping III Jarosław 3:7 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

4
UKS Zarabie Myślenice KU AZS Politechnika III Rzeszów 7:3 Szczegóły
2019-10-26
g. 12:00

5
UKS Villa Verde II Olesno UKS Zarabie Myślenice 5:5 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00

6
UKS Zarabie Myślenice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00

7
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Zarabie Myślenice 10:0 Szczegóły
2020-02-15
g. 11:00

8
UKS Zarabie Myślenice KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Zarabie Myślenice 6:4 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
UKS Zarabie Myślenice Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2020-02-16
g. 15:00

11
KS Bronowianka Kraków UKS Zarabie Myślenice -:- Szczegóły