Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika II Rzeszów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 10 17 74:26
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 9 15 66:24
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 7 14 53:17
4. UKS Płomień Limanowa 8 13 54:26
5. PKS Kolping III Jarosław 7 12 45:25
6. Witmar Podwawelski Kraków 10 8 48:52
7. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 8 40:50
8. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 5 32:48
9. UKS Villa Verde II Olesno 9 5 33:57
10. UKS Zarabie Myślenice 8 3 24:56
11. KS Bronowianka Kraków 8 2 21:59
12. KU AZS Politechnika III Rzeszów 9 0 20:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1203 Damian Korczak Polska 06.09.2003 14 0 36:0
1191 Patryk Dziuba Polska 07.05.2003 11 3 29:7
1201 Krystian Kołodziej Polska 29.07.2004 6 4 13:9
1185 Szymon Seroka Polska 30.11.2001 6 6 14:14
1200 Szymon Kolasa Polska 12.04.2003 6 0 18:0
1189 Koen Pang Yew En Polska 08.05.2002 0 0 0:0
1177 Tomasz Lewandowski Polska 02.08.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-14
g. 14:00

1
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 Szczegóły
2019-09-28
g. 13:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2019-09-14
g. 10:00

3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 9:1 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

4
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 6:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00

6
UKS Zarabie Myślenice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
2019-09-13
g. 16:30

7
KU AZS Politechnika II Rzeszów KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:2 Szczegóły
2020-01-04
g. 12:00

8
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika II Rzeszów 1:9 Szczegóły
2020-02-05
g. 16:30

9
KU AZS Politechnika II Rzeszów PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
2020-01-25
g. 16:00

10
KU AZS Politechnika II Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty Krosno -:- Szczegóły
2020-02-15
g. 12:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły