Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Płomień Limanowa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Telefon:
570 570 930
E-mail:
albert.golonka@wp.pl
WWW:
http://www.zsp4.limanowa.pl
Adres hali podstawowej:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Prezes Klubu:
Albert Golonka
albert.golonka@wp.pl
570 570 930
Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Sułkowski
barbaras1966@wp.pl
503 531 861
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Rodzaj stołów:
Donic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 10 17 74:26
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 9 15 66:24
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 7 14 53:17
4. UKS Płomień Limanowa 8 13 54:26
5. PKS Kolping III Jarosław 7 12 45:25
6. Witmar Podwawelski Kraków 10 8 48:52
7. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 8 40:50
8. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 5 32:48
9. UKS Villa Verde II Olesno 9 5 33:57
10. UKS Zarabie Myślenice 8 3 24:56
11. KS Bronowianka Kraków 8 2 21:59
12. KU AZS Politechnika III Rzeszów 9 0 20:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7144 Bartosz Sułkowski Polska 30.03.2002 14 3 35:8
7142 Dawid Kosmal Polska 12.04.2004 14 1 41:2
7134 Jakub Michalczyk Polska 10.02.1998 9 7 21:19
7129 Krystian Gaik Polska 15.01.1997 4 12 9:29
7133 Wojciech Kosmal Polska 14.03.1974 0 0 0:0
7141 Filip Golonka Polska 23.04.2006 0 0 0:0
7136 Wojciech Stanisz Polska 08.11.1969 0 0 0:0
7130 Albert Golonka Polska 19.09.1976 0 0 0:0
7145 Karol Sułkowski Polska 20.10.2005 0 0 0:0
7139 Julia Domiter Polska 11.12.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-14
g. 11:00

1
UKS Zarabie Myślenice UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2019-09-21
g. 11:00

2
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:1 Szczegóły
2019-12-21
g. 12:00

3
UKS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

4
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 16:00

5
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2019-11-23
g. 14:00

6
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2019-12-14
g. 12:00

7
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2020-01-24
g. 19:00

8
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2020-02-08
g. 18:00

9
KS Bronowianka Kraków UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2020-02-15
g. 11:00

11
UKS Płomień Limanowa KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły