Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika III Rzeszów
IV liga rzeszowska
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
(17) 865 16 44, (17) 865 15 94
E-mail:
sowaazs@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Feliks Kordyś - tel. 692 835 300

Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Chwaszcz - e-mail: maat12@interia.pl

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar, Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Łańcut 16 29 156:69
2. PUKS Arka I Łętownia 16 29 152:93
3. GOK I Jodłowa 16 22 135:76
4. LZS I Kąkolówka 16 20 131:105
5. MKS TS Mielec 16 14 100:120
6. LKS I Stobierna Krzywe 16 12 105:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 20 138:95
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 17 109:121
3. UKS Gryfek II Dębica 16 11 115:138
4. LKS Auto-Szkoła Kańczuga 16 11 96:128
5. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 4 85:154
6. UKS GIM-TIM 5 I Stalowa Wola 16 3 67:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2010/2011

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 31 24 93:72
Jakub Chłędowski Polska 31.03.1993 24 28 72:84
Grzegorz Niedziałek Polska 28.08.1973 10 31 30:93
Henryk Rykała Polska 01.10.1967 5 15 15:45
Stanisław Bać Polska 14.01.1964 4 34 12:102
Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 0 0 0:0
Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 0 0 0:0
Andrzej Szajna Polska 19.10.1971 0 0 0:0
Maciej Nalepka Polska 18.01.1977 0 0 0:0
Damian Kwapisz Polska 11.03.1985 0 0 0:0
Paweł Chmiel Polska 22.08.1986 0 0 0:0
Piotr Chmiel Polska 22.08.1986 0 0 0:0
Piotr Cyrnek Polska 16.10.1995 0 0 0:0
Feliks Kordyś Polska 20.06.1960 0 0 0:0
Tomasz Lewandowski Polska 02.08.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2010-09-26
g. 11:00
0
1
UKS Gryfek II Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:5 Szczegóły
2010-10-13
g. 18:00
0
2
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS GIM-TIM 5 I Stalowa Wola 10:6 Szczegóły
2010-10-10
g. 11:00
0
3
LKS Auto-Szkoła Kańczuga KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:8 Szczegóły
2010-10-31
g. 11:00
0
4
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 2:10 Szczegóły
2010-11-07
g. 11:00
0
5
KS II Łańcut KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:3 Szczegóły
2010-11-28
g. 11:00
0
6
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 4:10 Szczegóły
2010-12-05
g. 11:00
0
7
LKS I Stobierna Krzywe KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:6 Szczegóły
2010-12-12
g. 11:00
0
8
KU AZS Politechnika III Rzeszów GOK I Jodłowa 0:10 Szczegóły
2010-12-19
g. 11:00
0
9
LZS I Kąkolówka KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:5 Szczegóły
2011-01-09
g. 11:00
0
10
KU AZS Politechnika III Rzeszów PUKS Arka I Łętownia 4:10 Szczegóły
2011-01-16
g. 11:00
0
11
MKS TS Mielec KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:6 Szczegóły
2011-01-30
g. 11:00
0
12
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Gryfek II Dębica 3:10 Szczegóły
2011-02-06
g. 11:00
0
13
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:5 Szczegóły
2011-02-13
g. 11:00
0
14
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:6 Szczegóły
2011-02-27
g. 11:00
0
15
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Auto-Szkoła Kańczuga 8:10 Szczegóły
2011-03-13
g. 11:00
0
16
UKS GIM-TIM 5 I Stalowa Wola KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:10 Szczegóły