Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika II Rzeszów
III liga mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
(17) 865 16 44, (17) 865 15 94
E-mail:
sowaazs@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Feliks Kordyś - tel. 692 835 300

Osoba odpowiedzialna:
Piotr Cyrnek - tel. 506 343 153

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar, Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS I Łańcut 16 29 154:80
2. PKS Kolping III Jarosław 16 25 148:106
3. UKS Iskra I Iskrzynia 16 24 148:99
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 18 121:102
5. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 14 121:130
6. KSTS Kontap MOSiR III Krosno 16 12 93:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 16 21 125:115
2. LUKS Sokół I Siedliska Bogusz 16 14 115:128
3. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 130:130
4. LKS Jar II Kielnarowa 16 12 119:144
5. LUKS Burza I Rogi 16 8 96:145
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 2 95:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2010/2011

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Piotr Cyrnek Polska 16.10.1995 49 8 147:24
Feliks Kordyś Polska 20.06.1960 31 14 93:42
Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 23 30 69:90
Maciej Nalepka Polska 18.01.1977 3 44 9:132
Damian Kwapisz Polska 11.03.1985 2 12 6:36
Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 0 0 0:0
Henryk Rykała Polska 01.10.1967 0 0 0:0
Andrzej Szajna Polska 19.10.1971 0 3 0:9
Paweł Chmiel Polska 22.08.1986 0 0 0:0
Piotr Chmiel Polska 22.08.1986 0 0 0:0
Grzegorz Niedziałek Polska 28.08.1973 0 0 0:0
Jakub Chłędowski Polska 31.03.1993 0 0 0:0
Stanisław Bać Polska 14.01.1964 0 0 0:0
Tomasz Lewandowski Polska 02.08.1985 0 0 0:0
Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2010-09-26
g. 11:00
0
1
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KU AZS Politechnika II Rzeszów 10:7 Szczegóły
2010-10-03
g. 11:00
0
2
KU AZS Politechnika II Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 10:5 Szczegóły
2010-10-10
g. 11:00
0
3
KU AZS Politechnika II Rzeszów LKS Jar I Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2010-10-31
g. 11:00
0
4
KS I Łańcut KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:9 Szczegóły
2010-11-07
g. 11:00
0
5
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika II Rzeszów 10:5 Szczegóły
2010-11-28
g. 11:00
0
6
KU AZS Politechnika II Rzeszów LUKS Sokół I Siedliska Bogusz 10:6 Szczegóły
2010-12-05
g. 11:00
0
7
KU AZS Politechnika II Rzeszów GMKS Strzelec II Frysztak 9:9 Szczegóły
2010-12-12
g. 11:00
0
8
LKS Brzostowianka I Brzostek KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:9 Szczegóły
2010-12-19
g. 11:00
0
9
LUKS Burza I Rogi KU AZS Politechnika II Rzeszów 6:10 Szczegóły
2011-01-09
g. 11:00
0
10
KU AZS Politechnika II Rzeszów KSTS Kontap MOSiR III Krosno 9:9 Szczegóły
2011-01-16
g. 11:00
0
11
UKS Iskra I Iskrzynia KU AZS Politechnika II Rzeszów 10:5 Szczegóły
2011-01-30
g. 11:00
0
12
KU AZS Politechnika II Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 7:10 Szczegóły
2011-02-06
g. 11:00
0
13
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Iskra I Iskrzynia 4:10 Szczegóły
2011-02-13
g. 11:00
0
14
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS I Łańcut 4:10 Szczegóły
2011-02-27
g. 11:00
0
15
KU AZS Politechnika II Rzeszów KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2011-03-13
g. 11:00
0
16
KSTS Kontap MOSiR III Krosno KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:10 Szczegóły